Blog SEO 2018 yılının temmuz ayında WordPress alt yapısıyla; %100 özgün ve doğru içerik, aynı zamanda kaliteli paylaşımlar sloganıyla açılmıştır. İçeriklerin tamamı özgün olup, sadece resmi açıklamalar gibi duyurular alıntılar ile paylaşılmaktadır.

Blogun Temel Konuları;

Başlıca; Google, Adsense ve Adwords

Diğer İçerikler; SEO, Güncel hit getirebilecek konular, Yandex, Alexa ve MozRank

Neden böyle bir blog var?

Her geçen gün yeni girişimciler sektöre başlangıç yaptığı için, onların gelişimi ve doğru bilgiye sahip olmaları adına; konusu arama motorları optimizasyonu yani SEO olan bütün soruları açıklığa kavuşturmak, yeni haberleri paylaşmak, değişimleri sunmak ve çeşitli ipuçları paylaşarak insanlığa faydalı olma yolunda böyle bir blog projesi başlatılmıştır.

Blog SEO’nun önceliği daima okuyucu ve takipçi memnuniyeti olduğu için, reklam ve kazanç daima ikinci planda yer alacaktır ve okuyucuları rahatsız eden reklamlar, bağlantı, tanıtım yazısı vb. gibi içerikler burada yer almayacaktır.

İçerikler Hakkında;

Tamamiyle SEO blogu olan Blogseo.net, üçüncü parti içerikler, konusu dışında kalan bilgilendirmeleri sizlerle paylaşmayacaktır. Bunun bir nedeni de bir alanda sabit kalmak, sadece bu alanda okuyucuların görmek istedikleri içerikleri sunmaktır.