SEO Haberleri

Blog SEO Açıldı!

Uzun süredir devam eden teknik alt yapının tamamlanması ile blog seo yayın hayatına başladı. Ufak tefek tema düzenlemeleri, sayfaların hazırlanması ve çeviriler geri kalan süre içerisinde daha iyi hale getirilecektir.

Peki blog seo neden var oldu?

  1. Google haberlerini sürekli güncel tutarak yeniliklerden, takipçilerini haberdar etmek.
  2. Google adsense konuları ile adsense hakkında tüm sorulara yanıt verebilmek, yeni başlayanlara yol gösterebilmek,
  3. Google adwords ile reklam verenlere yönelik en iyi bilgiler sunabilmek, daha çok hedef kitle kazandırabilmek,
  4. SEO Optimizasyon konularıyla web site sahiplerini daha iyi yerlere getirebilmek, doğru SEO, doğru backlink çalışmaları yapmalarını sağlamak,
  5. Sürekli güncel hit getirebilecek kelimeler paylaşarak, web site sahiplerinin trafiklerini artırmalarına yardımcı olmak,
  6. Yandex, Alexa, Mozrank gibi SEO’ya doğrudan etki eden diğer faktörler hakkında bilgiler sunmak, çeviriler yaparak bu sistemlerin algılanmasını daha iyi hale getirmek ve özgün anlatımlar ile alternatif backlink kaynakları yaratmak,

gibi amaçlar ile blog seo yayın hayatına başlamıştır. Burada yer alan içeriklerin tamamı %100 özgün ve okuyucularına doğru bilgiyi sunmayı amaçlamaktadır. Bu sayede Türk webmasterlar ve webmaster adayları Arama motorları optimizasyonlarında kendi işlerini kendileri görebilecek seviyeye gelerek Türkiye’nin global pazardaki payını daima bir üst seviyeye çıkarmak temel amaçtır. Türkiye pazarı bu alanda gelişim gösterdikçe hem reklam veren sayısı artacak hem de reklam alanların kazançları aynı oranda artış gösterecektir. Bu sayede çift taraflı memnuniyet doğacaktır.

Tabi bunlar için hepimizin ortak ve profesyonel bir biçimde hareket etmesi en önemli konulardan bir tanesidir ve ortak hareket edebilmek adına gerekli olan tüm bilgileri burada sizlerle paylaşacağız.

Editörler nasıl olacak?

Bu iş gönüllülük esası olduğu için editörler tamamiyle WM Aracı kullanıcıları arasından seçilecektir ve burada editör olmadan önceki bilgileri ön bir süzgeçten geçirilerek size sunulmadan önce en doğru bilgileri yansıttığından emin olunacaktır. Bu sayede hem editörler hem okuyucular memnuniyet duyacaklar ve yine gelişim artacaktır.

Her zaman şu felsefeyle hareket edeceğiz; üretim üretim üretim! Biz Blog seo olarak daima üreteceğiz, üreterek büyüyeceğiz ve gelişeceğiz.

2 Comments

  1. Bilal

Leave a Comment