Yandex SEOYerel SEO

Adsense Hesabı Nasıl Onaylatılır?

Adsense hesabı nasıl onaylatılır isimli bu yazıda sizlere bir adsense hesabının onay süreci hakkında detaylı bilgi sunacağız. Eğer yeni başlıyorsanız bu işlemlere, bu makaleyi okumadan önce Adsense nasıl alınır isimli makalemizi ilk olarak okumanızı öneriyoruz.

Web siteniz çöp yığını olmasın!

Genellikle çöp kodlamalarla yapılmış, alıntı içeriklerle donatılmış spam sayılabilecek içeriklerden ve tasarımdan kaçının. Adsense kötü reklam yerleşimine sahip siteleri, kodlama yapısı anormal derecede hatalı olan siteleri ve mobil görünümü geri planda olan siteleri artık eskisi kadar kolay onaylanmıyor bunu bilin.

İçerik kalitenizi artırın!

İçerikleriniz %100 özgün ve en az 300 kelime standartlarında olsun. Bu şekilde hem kullanıcıların hemen çıkma oranını düşürmüş olursunuz ve Adsense tarafından olumlu bir geri dönüş alma ihtimalini artırmış olursunuz.

Adsense hesabı nasıl onaylatılır?

Aslında sorunun cevabı tam olarak şudur; Özgün olun, uzun vadeli olun, kaliteli içeriklere sahip olun ve yüksek web sitesi trafiğine ulaşın. Tüm bu şartlar bir araya geldiği zaman Adsense hesabı nasıl onaylatılır sorusundan çok artık ödemeleri ne zaman almaya başlarız diye düşünmeye başlarsınız.

Reklam yerleşimlerine dikkat!

Onaylatılan Adsense hesapları daha sonrasında yerleşimde hata ve gereğinden fazla reklam yayınlarsa web sitesi birden bire hesabınızı bloke olmuş görebilirsiniz. Aynı zamanda kullanıcıyı yanıltabilecek, reklam olduğunun farkına varmayacak şekilde uyanıklık yapmaktan kesinlikle vazgeçmelisiniz. Google’ın reklam veren hakları konusunda ki tavrını herkes artık biliyor ve buna göre hareket etmenizde fayda var.

Hemen başvuru yapmayın!

Web siteniz veya bloğunu hazır diyelim, artık içerik girmeye başladınız ve trafiğiniz azar azar artmaya başladı. Tam her şey günlük gülüstanlık gidiyor derken sakın başvuruda aceleci olmayın. Günlük sabit en az 600-700 trafiğini görmeden yapacağınız başvurular olumsuz anlamda sonuçlanabilir. Bizim tavsiyemiz minumum 1k sabit hiti görmeden başvuru yapmamanız yönünde olacaktır.

Sizin sorularınız?

Adsense hesabı nasıl açılır konusunda aklınızda takılan soruları bu başlık altından sormanız durumunda en geç 24 saat içerisinde geri dönüş alacaksınız. Elimizden geldiği kadar Adsense’ye ait bütün konularda yorumlara bilgimiz dahilinde cevap vermeye çalışıyoruz.

Bol kazançlar dileriz.

Leave a Comment